طراحی وب سایت آکادمی بریس

طراحی سایت آکادمی بریس

داستان پروژه اکادمی بریس

اواخر بهار سال ۱۴۰۰ بود که آقای مهندس منتظری کارفرمای محترم پروژه استوارسازان با ما تماس گرفتند و یکی از دوستان را جهت ارائه خدمات طراحی سایت معرفی نمودند. آقای جعفری در زمینه ارزهای دیجیتال فعال می‌کنند و نیاز به وب‌سایتی جهت درج و فروش دوره‌های آموزشی خود داشتند.

حسب گفتگوهای اولیه مقرر شد با استفاده از قالب استادیار سایت راه‌اندازی شود. از آنجا که برای خرید دامنه‌های مشتریان تلاش می‌کنیم سرویس‌ها در پنل خود مشتری خریداری شود راهنمایی‌های لازم برای ساخت حساب کاربری در وب سایت nic.ir انجام گرفت و دامنه سایت در پنل آقای جعفری خریداری شد.

آقای جعفری تمایل داشتند کلیه سرویس‌ها و خدمات از جانب نوین ادمین ارائه شود. به همین دلیل میزبانی وب‌سایت را نیز بر عهده گرفته و پس از فعال شدن دامنه، سایت را لانچ کردیم.

از آنجایی که ویدئوهای دوره‌های آموزشی حجم بالایی داشت پیشنهاد کردیم از یک هاست دانلود مجزا برای ارائه فایل‌های دانلودی استفاده شود که پس از تایید کارفرما، کلیه امور خرید و راه‌اندازی هاست دانلود نیز انجام گرفت.

نظر جناب آقای جعفری در خصوص خدمات نوین ادمین: بنده از خدمات سایت نوین ادمین و شخص مهندس رفیعی بزرگوار بسیار رضایت دارم کارشون درجه یک و تخصصی هست و خود مهندس مثل یک دوست همراهی می‌کنند تا اتمام کار واقعاً حرف ندارند

 

سایر نمونه کارها
پیشنهاد می کنیم این نمونه کارها رو هم ببینید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید