انتقادات و ثبت شکایات

نسبت به عملکرد نوین ادمین انتقادی دارید ؟ از خریدتون ناراضی هستید ؟ مشکلتون رو به مدیریت سایت گزارش کنید !

سعی می کنیم رضایت شما رو جلب کنیم

تلاش ما اینه که تا اونجای ممکن مشتریانمون از ما راضی باشن. اما گاهی پیش میاد که نظرات برخی از مشتریان برآورده نمیشه یا خدماتی که دریافت میکنن مطابق نظرشون نیست. یا حتی ممکنه از برخورد کارکنان نوین ادمین ناراضی باشید. از طریق این صفحه میتونید مشکلاتی از این قبیل رو مستقیماً به مدیریت سایت گزارش کنید. مطمئن باشید پیگیری می کنیم و تمام تلاشمون رو به کار می بریم تا مشتریانمون حداکثر رضایت رو داشته باشن.

انتقادات و پیشنهادات و شکایات

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

نکاتی در خصوص ثبت شکایات و انتقادات کاربران

  • در صورتی که قبلاً شکایتی ثبت کردید لطفاً تا زمان پیگیری و کسب نتیجه صبر کنید مجدداً درخواستی رو ارسال نکنید .
  • در هنگام ارسال درخواست سعی کنید اطلاعات کاملی برامون بفرستید تا بتونیم هرچه سریعتر مشکل رو پیگیری کنیم .
  • برای موضوعات مختلف درخواست های مجزا بفرستید . وقتی در یک درخواست چند موضوع رو برامون ارسال میکنید پیگیریش خیلی سخت میشه .
  • برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه “تماس با ما” استفاده کنید یا به info@novinadmin.com ایمیل ارسال کنید.
  • برای پیگیری یا سوال درباره سفارشتون با شماره تلفن‌ 05138474562 تماس بگیرید و یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” با ما در ارتباط باشید . همچنین می تونید از طریق سایر کانال های ارتباطی مثل تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک و . . . موضوعات و مواردی که به ذهنتون میرسه رو با ما در میون بزارید .
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید