وب سایت شرکتی اصفهان پکیج

طراحی وب سایت اصفهان پکیج

داستان پروژه اصفهان پکیج

اصفهان پکیج نمایندگی رسمی تعمیرات و تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری در اصفهان است و مدیریت مجموعه بر عهده جناب آقای مهندس حاجیان است. اصفهان پکیج در حال حاضر نمایندگی تعمیرات سه برند معتبر تولید پکیج بوش، وایلانت و سونیه دوال را بر عهده دارد.

وب‌سایت اصفهان پکیج از مدت‌ها پیش راه‌اندازی شده بود ولی ظاهر آن کاملاً به‌هم‌ریخته و غیرقابل‌استفاده بود. باتوجه‌به این شرایط، وب‌سایت هیچ‌گونه ورودی نداشت.

باتوجه‌به افزایش تعداد شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات پکیج در شهر اصفهان و حضور پررنگ رقبا در فضای مجازی، نیاز به فعال‌کردن وب‌سایت حس می‌شد؛ بنابراین پیرو درخواست آقای حاجیان وب‌سایت قبلی بررسی و پیشنهاد شد که برای شروع وب‌سایت از نو طراحی و راه‌اندازی شود.

پس از گذشت ۱ سال از طراحی قالب، کارفرما باتوجه‌به حضور پررنگ رقبا درخواست خود را برای سئو و بهینه‌سازی سایت به مجموعه نوین ادمین ارائه کردند و پس از بررسی کامل شرایط قرارداد سئو برای ارتقاء رتبه عبارت کلیدی “تعمیر پکیج در اصفهان” و عبارت‌های مرتبط دیگر، منعقد شد. این قرارداد ۶ ماهه در ماه چهارم به نتیجه رسید و عبارت کلیدی در صفحه اول گوگل قرار گرفت و در حال حاضر سایت اصفهان پکیج در رتبه‌های دوم یا سوم نتایج جستجو قرار دارد

سایر نمونه کارها
پیشنهاد می کنیم این نمونه کارها رو هم ببینید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید