وب سایت صنایع هیدروکنترل هنری

طراحی وب سایت صنایع هیدروکنترل هنری

داستان پروژه هیدروکنترل هنری

افتخار آشنایی مجموعه نوین ادمین با گروه شرکت‌های هنری به پاییز ۱۳۹۷ بر می‌گردد. درست زمانی که مدیر مجموعه آقای مهندس هنری در دوره‌های آموزشی آقای ژان بقوسیان از مدرسین برتر حوزه بازاریابی شرکت کرده و با دید کاملاً باز، آماده حضور موفق و فعالیت جدی در فضای مجازی بودند. مجموعه شرکت‌های هنری تولیدکننده تجهیزات مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی بوده و در سایر حوزه‌های صنعتی نیز خدماتی ارائه می‌کنند.

پس از برگزاری جلسات اولیه و بررسی وب‌سایت فعلی، متوجه شدیم که قالب مورداستفاده برای وب‌سایت شرکت، از نوع خبری و مجله‌ای بوده و امکان شخصی‌سازی آن بسیار محدود است؛ بنابراین پیشنهاد شد که قالب وب‌سایت مجدداً ری دیزاین شود.

وب‌سایت جدید شرکت با نام “هیدرو کنترل هنری” علاوه بر اینکه می‌بایست خدمات و محصولات شرکت را معرفی کند حسب درخواست کارفرما این امکان را داشت که مقالات و دوره‌های آموزشی نیز در وب‌سایت برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه هیدرولیک ارائه شود.

ارائه خدمات تبلیغات کلیکی گوگل

یکی از مواردی که در درخواست‌های کارفرما وجود داشت بازدهی کوتاه‌مدت وب‌سایت بود و این هدف باتوجه‌به نوپا بودن سایت تنها با تبلیغات امکان‌پذیر بود. ازآنجاکه حوزه فعالیت شرکت کاملاً تخصصی و صنعتی بود از میان روش‌های تبلیغاتی، تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادوردز پیشنهاد شد. خوشبختانه تبلیغات انجام شده برای شرکت موفقیت‌آمیز بود و منجر به عقد چندین قرارداد مهم گردید.

سایر نمونه کارها
پیشنهاد می کنیم این نمونه کارها رو هم ببینید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید