تولید محتوای وب سایت ویکی سرا

نوین ادمین » نمونه کارها » تولید محتوای وب سایت ویکی سرا

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : جناب آقای فداکار
  • شروع همکاری : شهریور 1397
  • خدمات : تولید محتوا

[ratemypost]

تولید محتوا برای وب سایت ویکی سرا

داستان پروژه ویکی سرا

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

در ابتدای شروع به کار نوین ادمین بود که با جناب فداکار و پروژه جدیدشون ویکی سرا آشنا شدیم . بعد از رایزنی های اولیه مقرر شد روزانه چند مقاله منتخب کارفرما به زبان فارسی منتشر بشه و پس از انجام عملیات سئو در سایت منتشر بشه .

مقالات متنوع با موضوعاتی مثل بهداشت و سلامت ، مهارت های ارتباطی ، ورزشی ، رشد و توسعه فردی ، آرایشی و زیبایی و . . . توسط کارفرما از وب سایت های معتبر انگلیسی زبان اقتباس و برای ترجمه به نوین ادمین واگذار می شد.

برای مدیریت کار از سیستم مدیریت پروژه تسکولو استفاده کردیم . به این صورت که مقالات انتخاب شده وارد سیستم میشد و پس از ترجمه و سئو وضعیتشون به آماده انتشار تغییر پیدا می کرد.

با توجه به اینکه مقالات مورد نیاز برای این سایت برای استفاده عموم نوشته می شد نویسنده می بایست ترجمه بسیار روان و مناسبی داشته باشه بطوری که متن مقاله تو ذوق نزنه . همچنین در بعضی مقالات باید خلاصه نویسی  یا چند مقاله با هم ترکیب میشد. بنابراین نویسنده باید به اصول و فنون نوشتن مسلط می بود .

همچنین برای سئو مطالب هم نیاز به متخصص سئو بود که کلیه موارد سئو رو یکی یکی چک کنه و مشکلات متن رو برطرف کنه . به همین دلیل ما دو تا تیم داشتیم . یک دسته نویسندگانی که متن و تصاویر رو آماده میکردن و یک تیک هم کار سئو رو انجام میدادن و مقالات رو بازبینی میکردن.

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید