درباره ما

نوین ادمین » درباره ما

ما هم از زمین های خاکی شروع کردیم . . .

البته منظورمون از زمین های خاکی یعنی همون کار کردن برای شرکت های مختلفه! اولش در یکی دو تا شرکت کار طراحی و پشتیبانی سایت انجام می دادیم. هم کار یاد می گرفتیم و هم با بازار کار آشنا می شدیم. بعد از انجام هر پروژه طراحی سایت و تحویل به مشتری یک جلسه آموزشی براشون میزاشتیم و کار با پنل رو یادشون میدادیم. اما میدیدیم که کسب و کارها بعد از اینکه سایتشون رو تحویل گرفتن اصلاً اون رو آپدیت نمیکنن! حتی گاهی میشد سرویس هاست و دامنشون منقضی میشد و اونها متوجه نمیشدن!
انتقادات و پیشنهادات و شکایات

این وسط یک مشکلی وجود داشت

وقتی دیدیم اکثر سایت ها با این مشکل مواجه هستن باهاشون تماس گرفتیم و علت رو پرسیدیم. به دو تا نکته مهم رسیدیم که باعث شد نوین ادمین رو راه اندازی کنیم:
  • یعضی از کسب و کارها نمیدنستن که طراحی سایت با سئو فرق میکنه و انتظار داشتن رتبه اول گوگل باشن و بعد از اینکه سایت رو تحویل گرفتن و صبر کردن از رتبه یک خبری نبود و فکر میکردن شرکت طراحی سایت کار ضعیفی تحویلشون داده. برای همین مایل به تمدید سرویس ها نبودن.
  • خیلی از کسب و کارها اعلام میکردن که به دلیل مشغله کاری و یا عدم دانش فنی، امکان مدیریت سایت رو ندارن و کسی بالای سر سایت نیست!
در نهایت به این نتیجه رسیدیم که نیاز کسب و کارها فراتر از طراحی سایت هست. اونها پکیج کاملی از خدمات مرتبط میخوان که همه نیازهاشون رو برطرف کنه. عملاً یکی باشه که بصورت تخصصی همه کارهای مرتبط با سایتشون رو براشون انجام بده.

پس چرا کسی رو استخدام نمیکنن؟

این سوالی بود که به ذهن ما هم رسید و وقتی پرسیدیم جواب قانع کننده ای گرفتیم. استخدام مقرون به صرفه نبود براشون! بماند که بحث بیمه و مالیات هم چقدر دردسر داره برای کسب و کارها. بعضی از اون کسب و کارها اونقدرا نیاز به تغییرات در سایت نداشتن و اصلاً صرفه اقتصادی نداشت که یک نفر رو استخدام کنن برای هفته ای دو ساعت کار. یه سری های دیگه اتفاقاً کار زیاد داشتن و دنبال استخدام هم بودن ولی هیچ متخصصی رو پیدا نمیکردن که هم کار بلد باشه و هم دستمزد معقولی بگیره. این کسب و کارها یا باید یک نفر تازه کار استخدام میکردن با حقوق معمولی یا یک متخصص با حقوق بالا که بازم براشون مقرون به صرفه نبود.
طراحی سایت

یک ایده تو ذهنمون شکل گرفت

یک ایده خیلی ساده! یک تیم تشکیل بدیم و کار خدمات مدیریت وب سایت کسب و کارها رو انجام بدیم. اینطوری کسب و کارها میدونن که کارشون رو یک متخصص داره انجام میده و نیازی نیست یک نفر رو مسقیماً استخدام کنن و به صورت ماهانه بهش حقوق بدن! حالا مدیریت سایت براشون مقرون به صرفه هست. اینطوری شد که با شعار ” صفر تا صد سایتتون رو به نوین ادمین بسپارید” استارت آپ خودمون رو شروع کردیم با توجه به نیاز بازار و تخصصی که داشتیم طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ، تولید محتوا و . . . رو هم به خدماتمون اضافه کردیم.

حالا نوین ادمین چه خدماتی میده؟

ما مشکلات رو بخوبی متوجه شدیم و برای هر کدوم یک راهکاری در نظر گرفتیم. الان دیگه میشه گفت کلیه خدمات مرتبط با راه اندازی کسب و کار اینترنتی رو بهتون ارائه میدیم. از مشاوره تا سئو و بازاریابی اینترنتی !
  • مشاوره
  • طراحی سایت اینترنتی
  • مدیریت وب سایت
  • تولید محتوا
  • سئو و بهینه سازی وب سایت
  • دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی
  • و . . .
آنالیز سایت

نمونه کارها

نمونه کارهای ما مثل بچه هامون هستن و خیلی دوسشون داریم. چند تاییش رو براتون گذاشتیم تا با سبک و سیاق کار ما آشنا بشید