قرارداد ماهانه پشتیبانی وردپرس

نوین ادمین » قرارداد ماهانه پشتیبانی وردپرس

فهرست مطالب

این قرارداد بین نوین ادمین به نمایندگی آقای شهاب‌الدین رفیعی نشانی مشهد تلفن 05135235580 که ازاین‌پس در این قرارداد مجری نامیده می‌شود ازیک‌طرف و جناب آقا / سرکار خانم …  شماره تلفن … که ازاین‌پس در این قرارداد کارفرما نامیده می‌شود از طرف دیگر با شرایط ذیل منعقد می‌گردد:

1- موضوع قرارداد

انجام خدمات پشتیبانی وردپرس و مدیریت وب سایت … مطابق قرارداد و شرایط ذیل + پیوست ها

2- تعاریف

3- مدت قرارداد

قرارداد فوق به صورت ماهانه بوده و تا زمانی که کارفرما و مجری مایل به همکاری باشند به صورت اتوماتیک برای ماه بعد نیز تمدید خواهد شد.

تبصره: درصورتی‌که هر یک از طرفین، تمایلی به ادامه قرارداد نداشته باشد، امکان فسخ را با رعایت ماده 9 خواهد داشت.

4- مبلغ قرارداد

هزینه ارائه هر یک ماه خدمات مرتبط با موضوع قرارداد مطابق باپلن انتخابی به شرح ذیل خواهد بود:

فاکتور خدمات ارائه شده، به‌صورت ماهانه برای کارفرما ارسال می‌گردد و کارفرمای محترم می‌بایست حداکثر ظرف مدت 72 ساعت فاکتور فوق را پرداخت نماید.

تبصره: در صورت عدم پرداخت به‌موقع فاکتورها، مجری این حق را داراست که خدمات را تا تسویه‌حساب فاکتور، به حالت تعلیق درآورد.

5- شرایط قرارداد

کلیه خدمات پشتیبانی و مدیریت سایت موضوع قرارداد توسط نوین ادمین و پرسنل تحت هدایت این مجموعه به‌صورت غیرحضوری انجام می‌گردد.

مجری این حق را داراست که برخی از تسک‌های کارفرما که برخلاف قرارداد، ضوابط و سیاست‌های نوین ادمین است را اجرا ننموده و مراتب را به کارفرما اطلاع دهد.

به دلیل اینکه قرارداد فوق به‌صورت غیرحضوری منعقد می‌گردد هرگونه تأیید شفاهی کارفرما، ارسال اطلاعات وب‌سایت و یا واریز پیش‌پرداخت، به منزله تأیید قرارداد خواهد بود.

در طول مدت قرارداد، کارفرما تسک‌های موردنظر خود را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده در بند 2 قرارداد، برای مجری ارسال نموده و مجری پس از اجرا، نتیجه کار را گزارش خواهد نمود.

6- تعهدات کارفرما

کارفرمای محترم می‌بایست از زمان تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه اطلاعات موردنیاز سایت را دراسرع‌وقت در اختیار مجری قرار دهد.

کارفرمای محترم می‌بایست در حفاظت از کلیه اطلاعات امنیتی وب‌سایت که در اختیار وی قرار می‌گیرد کوشا باشد و دسترسی های وب سایت را در اختیار دیگران قرار ندهد.

به‌طورکلی کارفرما مسئول تمدید سرویس میزبانی، دامنه و سایر لایسنس‌ها بوده و در صورت عدم تمدید و از دست رفتن اطلاعات، هیچ‌گونه مسئولیتی برعهده نوین ادمین نیست.

7- تعهدات مجری

مجری متعهد می‌گردد بر اساس موضوع قرارداد از لحاظ ارائه خدمات فنی و نحوه انجام کار رضایت کارفرما را به طور کامل جلب نماید و هرگونه اعتراض یا عدم رضایت کارفرما از کار انجام شده که به موضوع قرارداد مربوط می‌گردد باید هرچه سریع‌تر از سوی مجری رسیدگی شده و ترتیب اثر داده شود.

مجری متعهد به رعایت امانت و حفظ اموال و مدارکی که کارفرما در اختیار وی قرار داده و استفاده بهینه از آن برای انجام موضوع قرارداد می‌گردد.

مجری پس از تأیید کارفرما در مورد اتمام کار پروژه، هیچ‌گونه تعهدی بابت نگهداری، پشتیبانی، ارتقاء، تغییر محتوا و هم چنین هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد مشکلات، خرابی و توقف سرور ندارد.

8- شرایط فسخ قرارداد

درصورتی‌که هر یک از طرفین قرارداد مایل به ادامه همکاری نبود می‌تواند مراتب را به‌طرف دیگر اطلاع داده و قرارداد را به‌صورت یک‌جانبه فسخ نماید.

درصورتی‌که کارفرما مایل به فسخ قرارداد بوده و از عملکرد مجری نیز رضایت دارد می‌بایست مراتب را به مجری اطلاع داده و فاکتور نهایی خدمات ارائه شده تا آخرین روز همکاری را پرداخت نمایید.درصورتی‌که کارفرما مایل به فسخ قرارداد بوده و از عملکرد مجری نیز رضایت ندارد می‌بایست مراتب را قبل از ارائه تسک جدید به مجری اطلاع دهد. بدیهی است در چنین شرایطی، نیاز به پرداخت دستمزد بابت خدمات نامطلوب نیست.

درصورتی‌که مجری مایل به فسخ قرارداد باشد مراتب را به کارفرما اطلاع داده و کلیه دسترسی‌های نزد خود را به وی ارائه می‌کند. همچنین مجری می‌بایست پس از تسویه‌حساب کامل، در انتقال مدیریت به کارفرما و یا نماینده وی همکاری لازم را به عمل آورد.

9- ضمانت‌ها

باتوجه‌به اینکه خدمات مدیریت سایت به‌صورت غیر حضوری انجام می گیرد ممکن است شبهاتی در خصوص نحوه عملکرد نوین ادمین و فاکتورهای ارسالی ایجاد شود؛ لذا در چنین شرایطی جهت اطمینان کارفرما دو ضمانت مهم در قرارداد درج می‌گردد.

ضمانت ابتدایی: در ابتدای قرارداد، پس از ارائه حداکثر 2 ساعت خدمات مدیریت سایت که در طی آن مجری و کارفرما یکدیگر را محک می‌زنند، هر یک از طرفین این حق را دارد که در صورت عدم رضایت از عملکرد طرف مقابل، قرارداد را به‌صورت یک‌جانبه فسخ نماید. بدیهی است در چنین شرایطی لزومی به پرداخت دستمزد بابت خدمات ارائه شده نمی‌باشد.

ضمانت انتهایی: در هنگام ارسال فاکتور ماهانه، اگر کارفرما نسبت به خدمات انجام شده و روال انجام تسک‌ها اعتراضی دارد، موارد را به مجری اعلام می‌کند. درصورتی‌که کارفرما از پاسخ مجری قانع نشده باشد بند ضمانت انتهایی فعال می‌گردد. در چنین شرایطی قرارداد فسخ خواهد شد کارفرما صرفاً 50 درصد هزینه پشتیبانی ماهانه را پرداخت خواهد کرد.

تبصره: در صورت وقوع هر یک از شرایط فوق، بدیهی است قرارداد فسخ شده و همکاری بین مجری و کارفرما به پایان خواهد رسید.

10- جزئیات خدمات

در این بخش جزئیات خدمات قابل ارائه و محدودیت ها در پلن های مختلف پشتیبانی وردپرس ارائه شده است.

خدمات پلن برنزی پلن نقره ای پلن طلایی
مشاوره 1 ساعت 3 ساعت 6 ساعت
رفع مشکلات فنی بله بله بله
بروزرسانی بله بله بله
تغییرات + درج محتوا 10 درخواست 20 درخواست 60 درخواست
بکاپ گیری لوکال لوکال لوکال + سرور مجزا
آنالیز سرچ کنسول + رقبا یک صفحه/عبارت 3 صفحه/عبارت 10 صفحه/عبارت
آموزش به پرسنل کارفرما خیر بله بله
سئو خیر تکنیکال حرفه ای
تولید محتوا خیر 2 مقاله / محصول 6 مقاله / محصول
افزایش سرعت خیر خیر بله
ارتقاء امنیت خیر خیر بله

آخرین بروزرسانی قرارداد در تاریخ 14 فروردین 1403 انجام شد