داستان پروژه اصفهان پکیج

اصفهان پکیج نمایندگی رسمی تعمیرات و تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری در اصفهان است و مدیریت مجموعه بر عهده جناب آقای مهندس حاجیان است. اصفهان پکیج در حال حاضر نمایندگی تعمیرات سه برند معتبر تولید پکیج بوش، وایلانت و سونیه دوال را بر عهده دارد.

وب‌سایت اصفهان پکیج از مدت‌ها پیش راه‌اندازی شده بود ولی ظاهر آن کاملاً به‌هم‌ریخته و غیرقابل‌استفاده بود. باتوجه‌به این شرایط، وب‌سایت هیچ‌گونه ورودی نداشت.

باتوجه‌به افزایش تعداد شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیرات پکیج در شهر اصفهان و حضور پررنگ رقبا در فضای مجازی، نیاز به فعال‌کردن وب‌سایت حس می‌شد؛ بنابراین پیرو درخواست آقای حاجیان وب‌سایت قبلی بررسی و پیشنهاد شد که برای شروع وب‌سایت از نو طراحی و راه‌اندازی شود.

پس از گذشت 1 سال از طراحی قالب، کارفرما باتوجه‌به حضور پررنگ رقبا درخواست خود را برای سئو و بهینه‌سازی سایت به مجموعه نوین ادمین ارائه کردند و پس از بررسی کامل شرایط قرارداد سئو برای ارتقاء رتبه عبارت کلیدی “تعمیر پکیج در اصفهان” و عبارت‌های مرتبط دیگر، منعقد شد. این قرارداد 6 ماهه در ماه چهارم به نتیجه رسید و عبارت کلیدی در صفحه اول گوگل قرار گرفت و در حال حاضر سایت اصفهان پکیج در رتبه‌های دوم یا سوم نتایج جستجو قرار دارد