وب سایت شرکتی اصفهان پکیج

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت شرکتی اصفهان پکیج

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : جناب آقای حاجیان
  • شروع همکاری : شهریور 1397
  • خدمات : طراحی سایت - مدیریت - سئو حرفه ای

[ratemypost]

وب سایت خدماتی اصفهان پکیج

داستان پروژه اصفهان پکیج

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

اصفهان پکیج نمایندگی رسمی تعمیرات و تخصصی ترین مرکز تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری در اصفهان هست. جناب آقای حاجیان مدیریت مجموعه اصفهان پکیج رو بر عهده دارن و تا به حال تونستن نمایندگی تعمیرات سه برند مهم پکیج یعنی بوش ، وایلانت و سونیه دوال رو دریافت کنن . با توجه به اینکه مدت زیادی بود ظاهر سایت بهم ریخته بود و مشکلات زیادی داشت پیرو درخواست آقای حاجیان مقرر شد علاوه بر اینکه دیزاین جدیدی برای سایت طراحی میشه کارهای مربوط به سئو ، بهینه سازی و تولید محتوای سایت رو هم نوین ادمین بر عهده بگیره .

یکی از مواردی که کارفرما بر روی اون تاکید زیادی داشت این بود که سایت در برخی از عبارات کلیدی نظیر “نمایندگی پکیج بوش در اصفهان” ، “نمایندگی پکیج وایلانت در اصفهان” ، “نمایندگی پکیج سونیه دوال در اصفهان” در رتبه های نخست صفحه اول گوگل قرار بگیره . بنابراین بغیر از خدمات طراحی سایت نیاز بود خدمات دیگه ای نظیر سئو ، بهینه سازی ، تولید محتوا و . . . هم برای ایشون انجام بشه .

طراحی لوگوی اصفهان پکیج

خدمات ویژه ارائه شده

این لوگو بر اساس نیاز کارفرما و در نظر گرفتن حوزه کاری و رنگ بندی و طراحی سایت در نظر گرفته شد و بعد از اینکه اصلاحات متنی مورد نظر جناب آقای حاجیان مدیریت مجموعه رو در لوگو اعمال کردیم این شکلی که میبینید شد .

بهینه سازی سایت

خدمات ویژه ارائه شده

بعد از اینکه کار طراحی سایت رو تموم کردیم حسب نظر کارفرما که در خواست سئو و بهینه سازی سایت رو هم داشتن ما کار بهینه سازی و افزایش سرعت لود سایت رو آغاز کردیم . در ابتدا با کاهش سایز تصاویر و بعد از اون با استفاده از تکنیک ها مختلف نظیر ادغام فایل ها ، کش ، ادغام فایل ها و . . . . تونستیم سرعت لود سایت رو به عدد قابل توجهی برسونیم.

خدا رو شکر همه خدماتی که مد نظرم بود رو بروبچه های نوین ادمین برام انجام دادن و خیلی زودتر از اون چیزی که انتظار داشتم اومدیم تو صفحه اصلی. خوشحالم که به نوین ادمین اعتماد کردم

محمد حاجیان پورمدیر وب سایت اصفهان پکیج

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید