وب سایت آموزشی مهندس آرش کلانتری

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت آموزشی مهندس آرش کلانتری

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : مهندس کلانتری
  • شروع همکاری : زمستان 1398
  • خدمات : طراحی سایت - مدیریت - سئو

[ratemypost]

وب سایت آموزشی مهندس آرش کلانتری

داستان پروژه وب سایت آرش کلانتری

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

آقای مهندس آرش کلانتری ابتدا در سایتمون خدمات آنالیز و بررسی سئو سایت رو دیدن و سفارش دادن. بعد از اینکه سایتشون رو بررسی کردیم متوجه شدیم که مدت زیادیه دارن  روی سایت فعالیت می کنن اما وضعیت سایت این رو نشون نمیداد. ظاهر به هم ریخته و محتوای نه چندان مفید سایت باعث شد بهشون پیشنهاد یک تغییر بزرگ رو بدیم.

اولین پیشنهاد ما ری دیزاین سایت بود. این پیشنهاد با استقبال کارفرما مواجه شد. خیلی سریع کار رو شروع کردیم و سایت رو بالا آوردیم. نکته ای که باعث شد طراحی سایت به سرعت انجام بشه توافق نظر روی قالب سایت بود. جناب مهندس کلانتری خیلی سریع پوسته مورد نظرشون رو معرفی کردن تا ما هم بتونیم خیلی سریع اون رو راه اندازی کنیم و سایت رو بالا بیاریم.

در قدم بعدی باید محتوای قبلی سایت رو انتقال میدادیم و بهینه سازی می کردیم تا در سایت جدید نمایش خوبی داشته باشه. همچنین به دلیل اینکه سایت قبلی محتوای کمی داشت باید محتوای جدید به سایت اضافه می کردیم. خوشبختانه در این مرحله، کارفرما همکاری خوبی داشتن و به سرعت محتوای مورد نظر ما رو آماده می کردن و اطلاعات درخواستی رو در اسرع وقت برامون ارسال میکردن.

در طول انجام پروژه ارتباط تنگاتنگی بین مجری و کارفرما برقرار بود و جناب مهندس کلانتری دست ما رو کاملاً باز گذاشته بودن و از ما خواسته بودن هرجایی حس کردیم نیاز به تغییرات هست یا امکاناتی برای سایت مورد نیازه پیشنهادش رو ارائه کنیم.

بعد از راه اندازی سایت، حسب شرایط نیاز بود ورودی های سایت افزایش پیدا کنه. خصوصاً در شرایطی بودیم که پیک کاری کارفرما محسوب میشد. پس از بررسی شرایط به کارفرما پیشنهاد کردیم از خدمات تبلیغات گوگل یا (گوگل ادز) استفاده کنه. این پیشنهاد ما دو دلیل داشت:

اول اینکه در یک بازه زمانی کوتاه مشتریان زیادی به سمت سایت هدایت میشد و نیاز کارفرما برطرف میشد. ثانیاً فیدبک خوبی از ورودی ها و تعامل کاربران با سایت می گرفتیم و میتونستیم برنامه بهتری برای سئوی پیشرفته سایت بچینیم.

بعد از اتمام تبلیغات گوگل، با توجه به نتایج خوبی که به همراه داشت جناب مهندس کلانتری خواستند که سایتشون رو برای دو عبارت “کلاس های تیزهوشان ششم” و “کلاس های تیزهوشان نهم” سئو کنیم.

قرار بود این پروژه سئو رو در یک بازه زمانی ۶ تا ۱۲ ماهه انجام بدیم که شکر خدا تونستیم ظرف مدت ۳ ماه کار رو به نتیجه برسونیم و جایگاهمون رو در این عبارات کلیدی به صدر نتایج گوگل ارتقاء بدیم.

بهینه سازی سرعت سایت

خدمات ویژه ارائه شده

در قالب سایت از تصاویر زیادی استفاده شده. به همین دلیل سرعت سایت تحت تاثیر این تصاویر گرفته بود. سعی کردیم با بهینه سازی تصاویر و استفاده از قابلیت کش ، سرعت لود سایت رو افزایش بدیم. با توجه به بهینه سازی اختصاصی نوین ادمین، سایت با سرعت خوبی لود میشه.

تبلیغات گوگل

خدمات ویژه ارائه شده

برای عبارت های مختلفی مثل “کلاس های تیزهوشان” ، “کلاس های تیزهوشان ششم” ، “کلاس های تیزهوشان نهم” ، “کلاس خصوصی ریاضی” و . . . تبلیغات گوگل خریداری شد که در نهایت نتایج مثبتی به همراه داشت.

سئوی پیشرفته

خدمات ویژه ارائه شده

با فیدبک خوبی که از تبلیغات گوگل گرفتیم تلاش کردیم سایت رو به صورت حرفه ای برای عبارت های “کلاس های تیزهوشان ششم” و “کلاس های تیزهوشان نهم” سئو کنیم که تونستیم ظرف مدت سه ماه به این نتیجه برسیم.

من از خدمات شرکت نوین ادمین بسیار راضی هستم. در مدت زمان کمی به نتیجه دلخواه رسیدم و بدین وسیله ار زحمات تیم نوین ادمین بسیار سپاسگزارم.

مهندس آرش کلانتریمدرس تیزهوشان

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید