وب سایت فروشگاهی ارقام گستران

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت فروشگاهی ارقام گستران

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : مهندس رئوف
  • شروع همکاری : فروردین 1398
  • خدمات : طراحی سایت - سئو و بهینه سازی

[ratemypost]

طراحی وب سایت شرکتی ارقام گستران

داستان پروژه ارقام گستران

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

شرکت ارقام گستران هوش افزای شرق توسط آقای مرتضی عطایی نژاد به ما معرفی شدن . اوایل زمستون بود که یک جلسه در دفتر شرکتشون داشتیم و یک تحلیل کامل از سایتشون انجام دادیم . این تحلیل جرقه همکاری برای ریدیزاین سایت ارقام گستران بود .

حدود یکی دو ماه بعد که کارفرما سرشون کمی خلوت شد جلسه دیگه ای در دفتر نوین ادمین داشتیم که در اونجا کلیات کار مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد کلیه عملیات طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی و افزایش امنیت سایت توسط نوین ادمین انجام بشه .

در ابتدا تصمیم بر این شد روند طراحی رو سرعت بدیم تا سایت قبل از نوروز ۹۷ لانچ بشه . اما در نهایت با توجه به اینکه حجم مطالب آموزشی در سایت قبلی برای انتقال زیاد بود و میخواستیم مطالب رو از نظر سئو بهینه کنیم، تصمیم بر این شد که لانچ سایت رو به سال ۹۸ موکول کنیم .

بچه های ارقام گستران خودشون کدنویس #C بودن . به همین دلیل به جزئیات طراحی خیلی توجه میکردن و همین موضوع کار ما رو خیلی سخت میکرد . باید روی جزئیات طرح خوب فکر ، و به بهترین نحو اون رو پیاده می کردیم.

البته این وسط چالش هایی برای هر دو طرف ایجاد میشد ولی خب این چالش ها همگی نمک پروژه محسوب میشه و دو طرف تلاششون رو میکردن تا طرح نهایی به بهترین شکل ممکن آماده بشه . جا داره از مدیریت محترم مجموعه ارقام گستران جناب آقای رئوف تشکر  ویژه کنیم که با نوین ادمین همکاری بسیار خوب و تنگاتنگی داشتن .

طراحی اختصاصی برای هر محصول

خدمات ویژه ارائه شده

از اونجایی که محصولات عرضه شده متفاوت بودن و هر کدوم بصورت مجزا در نسخه های مختلفی ارائه می شد تصمیم بر این شد که دیزاین هر صفحه رو متناسب با محصول تغییر بدیم . همچنین باید تلاشمون رو میکردیم این تغییر دیزاین و چیدمان بصورتی نباشه که استایل کلی سایت رو بهم بزنه .

اضافه شدن آپشن محصولات

خدمات ویژه ارائه شده

همونطور که گفتیم هر محصول در نسخه های مختلف عرضه می شد و هر نسخه آپشن های مخصوص خودش رو داشت . مثلا امکان اضافه کردن تعداد کاربر تحت شبکه بود یا اینکه کاربر میتونست آیتم “تلفن گویا” رو هم به نرم افزار اضافه کنه . از اونجایی که قیمت ممکن بود برای هر نسخه متغیر باشه طوری سیستم رو طراحی کردیم که کارفرما قادر باشه برای هر محصول آپشن های جدیدی اضافه کنه و برای هر آپشن قیمت خودش رو لحاظ کنه .

بهینه سازی اصولی و تنظیمات امنیتی

خدمات ویژه ارائه شده

کارفرمامون از اون سخت گیرا بود !! حسابی براش سرعت و امنیت سایت مهم بود . برای همین ما هم هرچی تو چنته داشتیم رو کردیم و سرعت سایت رو تا جایی که تونستیم بالا بردیم . در کنارش هم پک کاملی از تنظیمات امنیتی بر روی سایت اعمال کردیم که دیگه به این راحتی ها نشه به سایت نفوذ کرد .

نوین ادمین قیمت هاش منطقیه . ولی مهم ترین دلیلی که من با نوین ادمین کار می کنیم اینه که بیشتر از تعهدشون خدمات میدن

جواد رئوفمدیر شرکت ارقام گستران هوش افزای شرق

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید