وب سایت پایگاه خبری آرت نیوز پرس

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت پایگاه خبری آرت نیوز پرس

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : جناب آقای توران پور
  • شروع همکاری : اردیبهشت 1398
  • خدمات : طراحی سایت - مدیریت - بهینه سازی

[ratemypost]

طراحی وب سایت خبری ارت نیوز پرس

داستان پروژه اخبار هنری

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

آقای توران پور از مشتریان تهرانی ما هستند که قبل از عید با ایشون آشنا شدیم . قبل از آشنایی با ما سایت آرت نیوز پرس رو با هدف ارائه اخبار هنری سینمای ایران به زبان های مختلف بالا اورده بودن و اخبار هنری رو به صورت پراکنده به زبان های فارسی ، انگلیسی ، عربی ، فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی در سایت قرار میدادن .

هدف ابتدایی از همکاری مدیریت این سایت بود ولی بعد از مدتی طی صحبت هایی که با هم داشتیم قرار شد قالب جدیدی برای وب سایت بزنیم و کمی تحول در بخش های این سایت ایجاد کنیم .

بعد از اینکه سایت طراحی شد کار اصلی شروع شد . بیشترین وقت رو باید روی مطالب سایت میزاشتیم . جایی که قبلاً تصاویر با ابعاد نادرست و دسته بندی ها نامربوط در سایت ایجاد شده بود و باید همه اونها ویرایش میشد . طی چندین جلسه تلفنی و تلگرامی با آقای توران پور جمع بندی تموم شد و قرار شد بر اساس دسته بندی ها و شاخصه های اصلی سایت کار رو پیش ببریم .

همچنین قرار شد برای جشنواره های مهم مثل جشنواره فیلم فجر ، جشنواره کن و . . . صفحاتی اختصاصی داشته باشیم تا کاربران هدف رو به این صفحات تخصصی منتقل کنیم . اینطوری هم یک مرجع مناسبی میتونستیم ایجاد کنیم هم برای سئو کار رو راحت تر می کرد .

چند زبانه کردن سایت

خدمات ویژه ارائه شده

همونطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم یکی از امکانات مورد نیاز وب سایت ارت نیوز پرس بحث چند زبانه شدن سایت بود که وقت بسیاری رو هم از ما گرفت . چون باید تمامی دسته ها و منوهای سایت رو ترجمه میکردیم . البته مطاب این دسته ها توسط تیم محتوای خود آرت نیوز پرس تامین میشد و به دست ما میرسید .

اتصال به اینستاگرام

خدمات ویژه ارائه شده

نمایش تصاویر موجود در اکانت اینستاگرام آرت نیوز پرس در سایت یک کار جالب و جذاب برای کارفرما بود و روی اون تاکید زیادی داشت . ما هم تلاش کردیم این تصاویر رو در محلی از قالب نمایش بدیم که با ظاهر سایت همخونی داشته باشه و کاربر برای کلیک روی اونها نظرش جلب بشه . این پیج در حال حاضر ۱۳۰۰۰ فالور داره !!

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید