داستان پروژه اخبار هنری

جناب آقای توران پور کارفرمای محترم پروژه منتقد سینما بوده و فعالیت های زیادی در این حوزه انجام داده اند. یکی از اهداف ایشان راه اندازی وب سایتی جهت ارائه اخبار سینمای ایران بود که به چند زبان مختلف خدمات خود را ارائه دهد. آقای توران پور قبل از آشنایی با نوین ادمین، وب سایتی در این خصوص راه اندازی کرده بودند و اخبار هنر و سینمای ایران را به صورت پراکنده به زبان های انگلیسی، فارسی، عربی، فرانسوی و… در سایت قرار می دادند. در ابتدای همکاری هدف درج محتوا در سایت بود و پس از گذشت مدتی حسب صحبت هایی که انجام شد برای ایجاد یک ساختار نظام مند تصمیم گرفتیم وب سایت جدیدی راه اندازی کنیم و اطلاعات درج شده را به وب سایت جدید منتقل کنیم.

در ادامه مقرر شد برای جشنواره های مهم نظیر جشنواره فجر ، جشنواره کن، جشنواره ونیز، اسکار و… صفحاتی اختصاصی راه اندازی شد و کاربران علاقمند به این صفحات هدایت شوند..

چند زبانه کردن سایت

یکی از دلایلی که باعث شد اقدام به راه اندازی مجدد وب سایت کنیم بحث چند زبانه کردن سایت بود. پیش از این با افزونه wpml زبان های مختلف به سایت اضافه شده بود که متاسفانه شاهد مشکلات زیادی بودیم و خطاهای زیادی در حین کار دریافت می کردیم. در سیستم جدید بنا شد هر زبان در سابدایرکتوری مخصوص به خود نصب و دیتابیس و هسته وردپرس آن مجزا در نظر گرفته شود.

لازم به ذکر است کلیه محتویات خبری وب سایت اخبار هنری، توسط تیم محتوای ارت نیوز تهیه شده و نوین ادمین صرفاً مدیریت سایت و درج محتوا را بر عهده دارد.