داستان پروژه بیمه ویگور

جناب آقای تاجرباشی اولین مدیر فروش و اولین مدیر آموزش بیمه های عمر پاسارگاد در شرق کشور، جزو اولین مشتریان ما بوده اند که از آغاز راه با نوین ادمین همکاری می‌کنند. در ابتدا همکاری با طراحی و مدیریت سایت آغاز شد و پس از گذشت دو سال بر اساس نیاز کارفرما مجدداً قالب جدیدی طراحی و راه اندازی گردید. در حال حاضر کلیه امور مدیریت و میزبانی وب سایت بیمه ویگور “آقای تاجر باشی” بر عهده نوین ادمین است.فروش محصولات دانلودی

آقای تاجرباشی سالهاست در زمینه آموزش فروش بیمه های عمر فعالیت داشته و دوره های آموزشی نیز در این خصوص برگزار نموده است. یکی از اهداف ما در ریدیزاین سایت، امکان فروش آنلاین دوره ها و محصولات آموزشی بود و از آنجا که این محصولات حجم بالایی داشت نیاز به یک هاست دانلود نیز احساس می‌شد‌؛ به همین دلیل در کنار سرویس هاستینگ سایت، یک سرویس میزبانی فایل نیز تهیه شد و به سایت متصل گردید.

بخش VIP

یکی از امکانات مد نظر جناب آقای تاجرباشی، راه اندازی یک بخش VIP برای تیم بیمه ویگور بود که بتوانند به صورت اختصاصی به آموزش ها دسترسی داشته باشند. این بخش بر اساس سطح کاربری ایجاد می شود و فقط اعضای تیم که سطح کاربری بالاتر را خریداری کرده بودند به محتویات آن دسترسی داشتند. این بخش در حال حاضر در وب سایت بیمه ویگور فعال بوده و اعضای تیم براحتی به آموزش های ارائه شده در این بخش دسترسی دارند.

طراحی سایت بیمه ویگور تاجرباشی