وب سایت شرکتی شیمی گل فیض خراسان

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت شرکتی شیمی گل فیض خراسان

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : مهندس نداف
  • شروع همکاری : زمستان 1398
  • خدمات : طراحی سایت - مدیریت - سئو

[ratemypost]

وب سایت شرکتی شیمی گل فیض خراسان

داستان پروژه شیمی گل

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

جناب آقای مهندس نداف از طریق اینترنت و جستجو در گوگل با نوین ادمین آشنا شده بودن و اولین بار خدمات آنالیز سایت رو سفارش دادن . سایتشون رو که بررسی کردیم مشکلات عدیده ای رو دیدیم و اونها رو در گزارشمون منعکس کردیم.

کارفرمای محترم بعد از دیدن گزارش وضعیت سایت تصمیم گرفتن جلسه ای رو در دفتر نوین ادمین برگزار کنن و پیشنهادات ما رو از نزدیک بشنون و بررسی کنن. در این جلسه مقرر شد وب سایت جدیدی برای شرکت شیمی گل طراحی بشه که نیازهای کارفرما رو پوشش بده.

خوشبختانه جناب آقای مهندس نداف به اهمیت تولید محتوای هدفمند برای ارتقاء سئو و جایگاه سایت در نتایج گوگل کاملاً آگاه بودن. به همین دلیل از ما خواستند که تولید محتوای سایت رو هم برعهده بگیریم و سعی کنیم با ارائه مقالات سئو شده و گوگل پسندانه جایگاه شیمی گل رو در نتایج جستجو بالاتر ببریم.

تولید محتوا

خدمات ویژه ارائه شده

هر وب سایتی برای ارتقاء جایگاه خودش در موتورهای جستجو باید بحث تولید محتوا رو جدی بگیره. ما هم برای آنکه بتونیم وضعیت وب سایت شیمی گل رو بهتر کنیم سعی کردیم برای محصولات مقالات و توضیحات بلند بالایی قرار بدیم. شکر خدا این استراتژی جواب داد و سایت در حال حاضر از جایگاه بسیار خوبی برخوردار هست.

افزایش سرعت سایت

خدمات ویژه ارائه شده

در قالب شیمی گل از تصاویر زیادی استفاده شده. به همین دلیل سرعت سایت تحت تاثیر این تصاویر گرفته بود. سعی کردیم با بهینه سازی تصاویر و استفاده از قابلیت کش ، سرعت لود سایت رو افزایش بدیم. با توجه به میزبانی سایت شیمی گل در سرورهای قدرتمند ایران سرور و بهینه سازی اختصاصی نوین ادمین، سایت با سرعت بسیار بالایی لود میشه.

از خدمات سئو خیلی راضی بودم به شکلی که تغیرات رو درکمترین زمان ممکن دیدم وروز به روز وب سایت مون در حال ارتقا رتبه هست

مهندس فرهاد ندافمدیر وب سایت شیمی گل

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید