داستان پروژه شیمی گل

پروژه شیمی گل نیز جزء پروژه‌هایی هست که همکاری طولانی مدتی بین ما و کارفرما شکل گرفت و همچنان همکاری طرفین ادامه دارد. جناب مهندس نداف از طریق اینترنت و جستجو در گوگل با خدمات نوین ادمین آشنا شدند و از خدمات آنالیز سایت برای شروع استفاده کردند. در بررسی‌هایی که کردیم موارد متعدد فنی و ظاهری وجود داشت که در گزارش منعکس کردیم. کارفرمای محترم پس از مشاهده گزارش و آشنایی با مشکلات سایت، درخواست یک جلسه حضوری در دفتر نوین ادمین داشتند تا از نزدیک پیشنهادات ما شنیده و بررسی کنند.  حسب صحبت‌های انجام شده در جلسه مذکور مقرر شد طراحی وب‌سایت از ابتدا و به کمک قالب آماده انجام شود.

ارائه خدمات تولید محتوا

خوشبختانه جناب آقای مهندس نداف به اهمیت تولید محتوای هدفمند برای ارتقاء سئو و جایگاه سایت در نتایج گوگل کاملاً آگاه بودند. به همین دلیل از ما خواسته شد تولید محتوای سایت رو هم برعهده بگیریم و سعی کنیم با ارائه مقالات سئو شده و گوگل پسندانه جایگاه شیمی گل را در نتایج جستجو بالاتر ببریم. از آنجا که رقبای شیمی گل، زیاد به بحث تولید محتوا ورود نکرده بوند، درج توضیحات مناسب برای محصولات سایت، سبب ارتقاء سریع جایگاه سایت شده و ورودی‌های خوبی نیز به همراه داشت. این موضوع سبب رضایت کارفرما از سایت جدید شده بود.

ریدیزاین وب سایت

با افزایش مخاطب و گسترش کسب و کار، شرکت شیمی گل تصمیم گرفت وب سایت خود را با متد روز ریدیزاین کند و حسب تجارب موفق قبلی، این بار نیز نوین ادمین را برای این کار انتخاب نمود. وب سایت جدید مجموعه شیمی گل به صورت اختصاصی به صورت المنتوری و به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی طراحی شده است