وب سایت آموزشی ولتاسیف

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت آموزشی ولتاسیف

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : مهندس گودرزی
  • شروع همکاری : شهریور 1398
  • خدمات : طراحی سایت - مدیریت - بهینه سازی

[ratemypost]

وب سایت آموزشی ولتاسیف

داستان پروژه ولتاسیف

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

تا همین چند وقت پیش که خدمات آنالیز و بررسی سئو سایت در وب سایت نوین ادمین به رایگان انجام میشد ، یک سفارش از جانب آقای مهندس گودرزی در سایت ثبت شده بود . سایتشون رو که بررسی کردیم متوجه شدیم علی رغم محتوای بسیار خوبی درج کردن اولاً قالب سایتشون اصلا کیفیت لازم رو نداره و ثانیاً اون طرح هایی که مد نظر کارفرما بود برای گسترش سایت رو نمیشد در این سایت پیاده سازی کرد. بنابراین بهشون خدمات طراحی و مدیریت سایت رو پیشنهاد کردیم که با استقبال ایشون همراه شد .

قرار بر این شد سایت به نحوی راه اندازی بشه که علاوه بر قابلیت فروش محصولات آموزشی ، امکان برگزاری دوره های آموزشی هم فراهم بشه و افراد بتونن این دوره های رو در سایت سفارش بدن . بدلیل اینکه میخواستیم فعالیت های جناب مهندس گودرزی هرچه سریعتر شروع بشه و بتونن برنامه های جدیدشون رو عملیاتی کنن خیلی زود پروژه طراحی سایت ولتاسیف رو استارت زدیم و بر اساس بودجه و نیاز کارفرما سایتی رو با قالب آماده براشون راه اندازی کردیم . سایت قبلی رو هم در سابدامنه براشون قرار دادیم که هم بتونن مقابسه ای بین وضعیت قبلی و بعدی سایتشون داشته باشن هم اینکه اگر به محتوایی از سایت قبلی نیاز بود براحتی در دسترس باشه .

کار حرفه ای، پشتیبانی سریع و مشتری مداری بزرگترین خدماتی بود که من از نوین ادمین گرفتم و مراتب قدردانی و تشکر خودم و از نوین ادمین اعلام می کنم و خیلی خوشحالم که وب سایت من از یک پشتیبان حرفه ای و دلسوز برخودار است.

مهندس سپهر گودرزیمدیر وب سایت ولتاسیف

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید