وب سایت فروشگاهی تک رزم

نوین ادمین » نمونه کارها » وب سایت فروشگاهی تک رزم

  • سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
  • کارفرما : جناب آقای بیانی
  • شروع همکاری : اردیبهشت 1399
  • خدمات : مدیریت سایت - سئو و بهینه سازی

[ratemypost]

مدیریت وب سایت فروشگاهی تک رزم

داستان همکاری با تک رزم

همکاری چطوری شکل گرفت ؟

غروب یکی از آخرین روزهای فروردین ماه بود که با جناب بیانی مدیر محترم وب سایت تک رزم آشنا شدیم. ایشون با ما تماس گرفتن و در خصوص خدمات مدیریت سایت سوالاتشون رو پرسیدن و در همون تماس اولیه توافقات لازم بعمل اومد و قرار شد برای شروع یک گزارش اولیه از وضعیت سایتشون آماده کنیم و کم و کاستی های فعلی رو بررسی کنیم.

در بررسی های اولیه متوجه شدیم قالب فعلی از نظر کیفیت مناسب و زیبا بوده همچنین اکثر موارد مهم و اصولی در سایت رعایت شده و نیازی به عملیات سئو نیست. اما وب سایت از نظر بهینه سازی نیاز به تغییراتی داشت تا سرعتش تا حد امکان افزایش پیدا کنه. همچنین هاستینگ وب سایت هم کیفیت مناسبی نداشت و بنا رو بر این گذاشتیم تا در فرصت مناسب سرور هاست رو هم تغییر بدیم.

در حال حاضر ما در نوین ادمین ماهیانه حدود ۳۰ ساعت خدمات به تک رزم ارائه می کنیم. اعمال تغییرات، بروزرسانی سرویس ها، رفع مشکلات،  تولید محتوا و . . . از فعالیت های روزمره ما محسوب میشه.

یکی از ویژگی های بسیار خوب جناب آقای بیانی حضور بسیار فعالشون در عرصه مدیریت سایت هست. ایشون دائماً سایت رو زیر نظر دارن و مکاتبات ارسالی از طریق پیام رسان ها رو در سریعترین زمان ممکن پاسخ میدن. این موضوع باعث میشه سرعت و دقت کار ما افزایش پیدا کنه و کارها به کمترین تاخیر انجام بشه.

پشتیبانی سریع ، تخصص و تسلط فوق العاده روی مسائل مربوط به سایت در زمینه تولید محتوای خلاقانه و رفع مشکلات پنهان و پیدای سایت ، در کنار اخلاق و برخورد محترمانه و صبورانه واقعاً بی نظیره. ایکاش زودتر با جناب رفیعی آشنا میشدم.

آقای مجتبی بیانیمدیر وب سایت تک رزم

عضویت در خبرنامه نوین ادمین

عضو خبرنامه بشید تا مقالات سایت رو از طریق ایمیل براتون ارسال کنیم !

.
خوشحال میشیم از مطالب ما در سایتتون استفاده کنید . خوشحال تر میشیم اگر یک لینکی هم از مقالتون به سایت ما بدید

دانلود کتاب الکترونیکی

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید