داستان همکاری با تک رزم

غروب یکی از آخرین روزهای فروردین ماه بود که با جناب بیانی مدیر محترم وب سایت تک رزم آشنا شدیم. آقای بیانی پس از جستجو در گوگل و آشنایی با خدمات نوین ادمین، با ما تماس گرفته و در خصوص خدمات مدیریت سایت سوالاتشان را مطرح کردند. در همان تماس اولیه توافقات لازم بعمل امد و مقرر برای شروع کار، یک گزارش اولیه از وضعیت سایت آماده کرده و پیشنهادات خود را برای انجام اصلاحات ارائه کنیم.

در بررسی های اولیه متوجه شدیم قالب فعلی از نظر کیفیت مناسب بوده و اکثر موارد مهم و اصولی در سایت رعایت شده است. به همین دلیل نیازی به تغییر در ظاهر سایت نبود اما وب سایت از نظر بهینه سازی سرعتی نیاز به تغییراتی اساسی داشت؛ چرا که نصب افزونه‌های متعدد و بهینه نبودن دیتابیس و انباشت اطلاعات قدیمی، سبب کاهش محسوس سرعت سایت شده بود. کیفیت سرویس میزبانی نیز نامناسب بود و عامل دیگری در کاهش سرعت محسوب می‌شد. بنابراین در ابتدا سرویس میزبانی تغییر یافت و دیتابیس سایت نیز پاکسازی شد. در ادامه افزونه ها غیر ضروری حذف و اقدامات لازم جهت افزایش سرعت سایت انجام شد.

پروژه تک رزم یکی از پرکارترین پروژه‌های نوین ادمین محسوب می‌شود و به دلیل فروش بالا و تعداد کاربر آنلاینی که دارد نیاز به خدمات لحظه‌ای  بر خط دارد تا در صورت بروز مشکل سریعاً بررسی و برطرف گردد. در طول مدت همکاری امکانات وب سایت ارتقاء یافته و تغییرات زیادی در ظاهر و خدمات سایت ایجاد شد. همچنین وب سایت دوم مجموعه تک رزم نیز توسط نوین ادمین راه‌اندازی و مدیریت می‌شود.

ارائه خدمات تولید محتوا

یکی دیگر از خدمات ارائه شده به مجموعه تک رزم بحث تولید محتواست. مقرر شد برای ارتقاء جایگاه دسته‌بندی محصولات برای هر دسته مقاله‌ای درج شود. این کار توسط نوین ادمین انجام شده و در فواصل زمانی مختلف مقالات به دسته‌بندی‌های سایت اضافه شد

نکته بسیار مثبت و مهم پروژه تک رزم

یکی از ویژگی های بسیار خوب جناب آقای بیانی حضور بسیار فعال در عرصه مدیریت سایت بوده و هست. ایشان دائماً سایت را زیر نظر داشته و مکاتبات ارسالی را سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ می‌دهند. این موضوع باعث شده است سرعت و دقت کار ما افزایش پیدا کرده و کارها با کمترین تاخیر انجام شود.

وب سایت تک رزم