کار رو به کاردون بسپار!

پشتیبانی و مدیریت سایت - ادمین وردپرس

مدیریت سایت یک کار تخصصیه!

بسیاری از کسب و کارها بعد از راه اندازی سایت به دلایل مختلف سایت را به همان حالتی که تحویل گرفتند رها می کنند. این موضوع نه تنها هزینه، بلکه امید و انگیزه مدیر کسب و کار را هدر داده و پروژه با شکست کامل مواجه خواهد شد. مدیریت سایت یک تخصص است که برای موفقیت سایت، یا باید آن را فرا گیرید یا مدیریت وب سایت خود را به یک متخصص بسپارید. متخصصی که بتواند:

مدیریت و شخصی سازی وردپرس

وظایف مدیر سایت

برای راه اندازی یک وب سایت اینترنتی به این سه مورد نیاز خواهید داشت …

هاستینگ

پیگیری و رفع مشکلات مربوط به هاست و تمدید سرویس ها

محتوا گذاری

درج محتوای متنی و تصویری جدید یا تغییر در محتوای قبلی سایت

امنیت

بررسی وضعیت امنیتی سایت و اعمال تنظیمات لازم

بروزرسانی

اپدیت و بروزرسانی هسته وردپرس و افزونه‌های نصب شده

بکاپ گیری

تهیه یک نسخه پشتیبان از سایت و بازگردانی در صورت لزوم

مشکلات فنی

رفع مشکلات فنی و خطاهای مرتبط با وردپرس، قالب و افزونه‌ها

رفع مشکلات هاستینگ

مطمئناً برای شما نیز پیش آمده است که به ناگاه ویندوز کامپیوتر شما دچار مشکل می شود یا نرم افزاری که تا همین چند روز پیش فعال بود پیغام خطا داده و باز نمی شود! هاستینگ سایت شما نیز بخشی از یک کامپیوتر قدرتمند (سرور) است. این کامپیوتر نیز ممکن است گاهاً دچار خطا شده و یا به دلیل خرابی قطعات خاموش شود که این امر باعث می شود سایت شما نیز از دسترس خارج شود.

یک مدیر متبحر با خطاهای مختلف سمت هاست آشنایی داشته و در صورتی که خطا در سطح دسترسی پایین تر قابل حل باشد خود مشکل را حل خواهد کرد وگرنه از طریق پشتیبانی هاست پیگیر رفع مشکل خواهد شد. در صورتی که مشکلات سرویس دهنده زیاد باشد یا سرویس دچار افت کیفیت شود مدیر سایت می بایست نسبت به تغییر هاست اقدام نماید.

درج محتوا در سایت

محتوا بنزین سبز سایت شماست. یک سایت بدون محتوای بروز در واقع یک سایت مرده محسوب می شود که گوگل به آن اهمیتی نخواهد داد. در صورتی که کسب و کار شما نیاز به دیده شدن دارد می بایست محتوای آن را بروزرسانی کرده و برنامه مدونی برای درج محتوای جدید در سایت داشته باشید. در چنین شرایطی مدیر سایت می بایست توانایی اعمال تغییرات ظاهری و درج محتوای جدید را در سایت داشته باشد.

ارتقاء امنیت

بحث امنیت در سایت یکی از موضوعات بسیار جدی و قابل توجه است. هکر با ایجاد دسترسی غیر مجاز بر روی سایت امکان خرابکاری، بارگزاری بدافزار و یا استفاده نادرست از منابع هاست را خواهد داشت که این موضوع می تواند به سئوی سایت شما صدمات جبران ناپذیری وارد آورد. مدیر سایت می بایست علاوه بر اینکه دسترسی های ناامن سایت را می بندد امنیت سایت و رمزهای عبور را به صورت دوره ای مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز آنها را ارتقا دهد.

رفع شکلات فنی

مشکلات فنی جزء جدانشدنی یک وب سایت است. مگر می شود یک وب سایت با خطایی مواجه نشود؟ سایت نیز هماهنند سایر نرم افزارها ممکن است با خطا مواجه شود. تداخل افزونه ها، اعمال تغییرات غیر اصولی، کدهای اشتباه یا منسوخ شده، نصب قالب و افزونه های غیر استاندارد و… می تواند باعث بروز خطا در سایت گردد. مدیر سایت می بایست قادر به ره گیری و اصلاح خطای سایت باشد و در سریع ترین زمان ممکن سایت را آماده استفاده کند. این امر در سایت های فروشگاهی که هر لحظه امکان خرید محصول توسط مشتری وجود دارد بسیار با اهمیت است.

بکاپ گیری و بروزرسانی

هرچقدر تلاش کنید مانع از بروز مشکل یا هک سایت شوید باز هم ممکن است اتفاقات ناگوار برای سایت شما روی دهد و به دیتای سایت دسترسی نداشته باشید. در چنین شرایطی اگر دیتای سایت به طور کامل از بین رود و نسخه پشتیبان نداشته باشید کسب و کار شما نابود خواهد شد!!. یک ادمین وب سایت با تجربه بصورت دوره از کلیه اطلاعات سایت نسخه پشتیبان تهیه می کند و به صورت آرشیو آن را ذخیره می کند تا در صورت بروز مشکل به کمک نسخه پشتیبان به آخرین ورژن سایت دسترسی داشته باشد. همچنین برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار بهتر است هسته وردپرس، قالب و افزونه ها به صورت دوره ای بررسی شده و بروزرسانی شوند.

چالشی به نام مدیریت سایت

مدیریت سایت یکی از چالشی ترین خدمات حوزه وب است. مدیران کسب و کارها در همان ابتدای تحویل گرفتن سایت با چالش مدیریت سایت روبرو خواهند شد و سوالات زیادی در ذهنشان شکل خواهد گرفت:

مدیریت سایت یکی از چالشی ترین خدمات حوزه وب است. چرا که یک مدیر سایت علاوه بر اینکه می بایست چندین تخصص مختلف را همزمان داشته باشد نیاز است تایم زیادی آنلاین بوده و در صورت بروز مشکل فنی سریعاً اقدامات لازم را انجام دهد. بسیار پیش آمده است که در آستانه یک کمپین تبلیغاتی بزرگ، یا در حین آن، سایت دچار مشکل فنی شده و این امر سبب از دست رفتن هزینه های کارفرما شده است.

راهکار نوین ادمین برای کسب و کارهای مختلف

ارائه خدمات به صورت ساعتی

پس از سال ها فعالیت در حوزه وب و ارائه خدمات به کسب و کارهای مختلف توانسته ایم راهکاری برای پاسخ دهی به نیاز کسب و کارها پیدا کنیم. راهکاری که در آن منافع و بودجه کارفرما لحاظ شده و کلیه خدمات بر اساس نیاز هر کسب و کار ارائه خواهد شد. ارائه خدمات بر اساس ساعت کار انجام شده!

در این روش کسب و کارها می توانند بر اساس نیاز خود از خدمات نوین ادمین استفاده نمایند و هزینه آن را بر اساس ساعت کار مفید انجام شده پرداخت نمایند. مسیر کار در این روش به شرح ذیل است:

اول از همه: مشاوره

معتقدیم که مشاوره‌ خاص، وجه تمایز ما با سایر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مدیریت سایت است. یک مشاوره از جنس تجربه!
معمولاً در جلسه اول مسیر راه را برای شما روشن خواهیم کرد و به اکثر سوالات موجود در ذهن شما پاسخ خواهیم داد. با روشن شدن مسیر و آگاهی از گزینه‌های موجود، انتخاب شما آگاهانه تر و مطمئن‌تر خواهد بود.
مهم نیست کدام مجموعه افتخار همکاری با شما را خواهد داشت، مهم این است که آگاهانه و با اطمینان کامل این مسیر پر چالش را آغاز کنید.
خوشحال خواهیم شد در مسیر موفقیت شما، نقشی هرچند کوچک ایفا کنیم.
یک مشاوره رایگان مهمان ما باشید…
آنالیز سایت

بررسی کلی سایت

سایت کارفرما در ابتدای کار از جهات مختلف بررسی شده و وضعیت قالب، هاست، محتوا، سرعت و… به کارفرما گزارش می شود. همچنین خواسته های کلی کارفرما را دریافت کرده و اجرای آنها را بر روی سایت امکان سنجی می کنیم.

در صورتی که شرایط برای همکاری مهیا باشد قرارداد برای کارفرما ارسال شده و پس از تأیید همکاری آغاز خواهد شد.

دریافت تسک‌ و اجرا

با شروع همکاری، کلیه درخواست های کارفرما از طریق راه های ارتباطی نظیر تلفن، پیام رسان ها، ایمیل و… دریافت می شود و پس از انجام کار، گزارش آن برای کارفرما ارسال خواهد شد.

هر تسکی که انجام شود تایم آن نیز حسب شرایط موجود در قرارداد محاسبه شده و فاکتور نهایی دوره بر اساس مجموع تایم های مفید کاری برای کارفرما ارسال خواهد شد.

در خصوص نحوه محاسبه تایم ها، خدمات قابل ارائه و سایر جزئیات در قرارداد به طور کامل توضیحات لازم ارائه شده است.

مشتریان خوشحال

تضمین رضایت‌مندی شما

رضایت مشتری از مهم‌ترین اصولی است که به آن معتقد و پایبند هستیم. تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا خروجی نهایی کار مطابق میل و سلیقه کارفرما انجام شود. به هیچ وجه بابت خدماتی که مورد رضایت مشتری نیست هزینه ای دریافت نخواهیم کرد. بر همین اساس دو ضمانت بسیار مهم و جذاب در قراردادهای مدیریت سایت در نظر گرفته ایم…

ضمانت های ارائه شده

دو ضمانت مختلف برای کیفیت کار و محاسبه منصفانه تایم در قراردادهای مدیریت سایت لحاظ شده است

ضمانت کیفیت خدمات

در شروع قرارداد ابتدا ۱ الی ۲ ساعت خدمات مدیریت سایت به کارفرما ارائه خواهد شد. در صورتی که مشتری از خدمات ارائه شده ناراضی بوده یا به هر دلیلی خواسته هایش براورده نشود قرارداد فسخ شده و بابت خدمات ارائه شده مبلغی دریافت نخواهد شد.

ضمانت ارائه فاکتور منصفانه

در انتهای دوره که فاکتور نهایی برای کارفرما ارسال می شود در صورتی که تایم لحاظ شده مورد تایید نباشد فاکتور بر اساس تایم مورد نظر کارفرما اصلاح خواهد شد. بدین ترتیب کارفرما مبلغی خلاف رضایت خود پرداخت نخواهد کرد. در این شرایط قرارداد برای دوره بعد تمدید نخواهد شد.

آموزش راه اندازی وب سایت وردپرسی

تعرفه های مدیریت سایت

هر کسب و کاری نیازهای خودش رو داره و نمیشه برای همه یک نسخه رو تجویز کرد. بنابراین سعی کردیم تعرفه های متنوع و جذابی رو آماده کنیم تا هر کسب و کاری بتونه بر اساس نیازهاش بهترین و مقرون به صرفه ترین پلن همکاری رو انتخاب کنه. البته پلن های همکاری محدود به آیتم های اعلام شده نیست. اگر فکر میکنید نیاز به پلن اختصاصی خودتون دارید با ما در ارتباط باشید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین راهکار رو بهتون پیشنهاد کنیم.


هر کسب و کاری نیازهای خاص خودش را دارد و نمی توان برای همه یک نسخه را تجویز کرد. بنابراین تلاش نموده ایم با ارائه چند پلن متفاوت و جذاب عمده نیازهای کسب و کارهای مختلف را پوشش دهیم. اگر پلن مورد نظر شما در نوین ادمین ارائه نمی شود با ما در تماس باشید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین راهکارها را به شما پیشنهاد کنیم.

پلن پایه

مناسب وب سایت های تازه راه اندازی شده و نیازمند خدمات پایه ای
تومان ۸۷۰.۰۰۰ پرداخت یکباره
 • آنالیز سایت
 • تنظیمات اولیه وردپرس
 • درج دسته بندی ها
 • ساخت منوها
 • درج دسته بندی ها
 • درج اطلاعات هویتی
 • انجام بروزرسانی
 • تکمیل صفحات اولیه
 • بکاپ گیری

پلن حرفه ای

مناسب وب سایت های پر بازدید و فروشگاه های اینترنتی نیازمند خدمات لحظه ای
تومان ۷۵.۰۰۰ ساعتی
 • مشاوره حرفه ای
 • تغییرات ظاهری
 • تغییرات محتوایی
 • تولید محتوا
 • انجام بروزرسانی
 • بکاپ گیری
 • مانیتورینگ سایت
 • مانیتور سرچ کنسول
 • ارائه گزارش
محبوب

پلن استاندارد

مناسب وب سایت های شرکتی و خدماتی فعال و نیازمند خدمات دوره ای
تومان ۵۰۰.۰۰۰ پرداخت ماهانه
 • مشاوره حرفه ای
 • تغییرات ظاهری
 • تغییرات محتوایی
 • تولید محتوا
 • بروزرسانی دوره ای
 • بکاپ گیری
 • مانیتورینگ سایت
 • مانیتور سرچ کنسول
 • ارائه گزارش
سوالات متداول

پاسخ به برخی سوالات متداول

بسیاری از سوالات موجود در ذهن کارفرمایان پاسخ عمومی ندارد و می بایست پس از بررسی شرایط، نیاز و بودجه کسب و کار، بهترین تصمیم را اخذ نمود. با این حال در ادامه تلاش داریم داریم تا به برخی از سوالات مهم، پاسخ دهیم.

سوالی در ذهن دارید؟ با ما در ارتباط باشید…

میتونم خودم سایت رو مدیریت کنم؟

اگر وقت کافی برای این کار دارید می تونید از پس چالش های ریز و درشت بر بیاید چرا که نه! ولی به طور کلی پیشنهاد ما برون سپاری خدمات مدیریت سایت است. همانطور که در هنگام خرابی ماشین به تعمیرکار ماهر مراجعه می کنید برای مدیریت سایت نیز بهتر است به متخصص آن مراجعه نمایید و بیشتر تمرکز خود را بر روی ارتقاء کسب و کار قرار دهید.

برون سپاری بهتره یا استخدام؟

ادمین سایت می بایست با مهارت های نظیر کدنویسی، گرافیک، سئو آشنا بوده و به سیستم مدیریت محتوای سایت (وردپرس) تسلط کافی داشته باشید. همچنین داشتن تجربه یکی از فاکتورهای مهم ادمین سایت است تا در مواقع بحرانی اوضاع را کنترل نموده و مشکلات را سریع تر مرتفع نماید. با در نظر گرفتن چنین شرایطی حقوق فرد استخدام شده بالا بوده و افراد با چنین تجاربی معمولاً با مبالغ کم استخدام نخواهند شد.

نکته دیگر این است که معمولاً کسب و کارها حجم کار بالایی در در سایت نداشته و استخدام مدیر سایت با در نظر گرفتن خرید تجهیزات لازم، مباحث بیمه و مالیات، اختصاص فضای کار، اعتماد و… آنچنان مقرون به صرفه نیست. بنابراین برون سپاری در این کسب و کارها بهترین روش خواهد بود.

در صورت بروز شرایط بحرانی...

حادثه هیچگاه خبر نمی کند! سایت شما ممکن است در تایم اداری یا خارج از تایم اداری دچار مشکل شود. در چنین شرایطی مدیر سایت می بایست در سریع ترین زمان ممکن وضعیت سایت را بررسی نموده و نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دهد. تیم نوین ادمین تلاش خواهد نمود در روزهای تعطیل و در ساعات غیر اداری پاسخگوی نیازهای بحرانی کارفرمایان محترم باشد و تا جای ممکن همکاری لازم را در این خصوص خواهد نمود.